menuordersearch
shahdnab.com

قیمت و خرید سرکه خرما سنتی


سرکه خرما سنتی
 سرکه خرما سنتی
 سرکه خرما سنتی
تصاویر
بیشتر
سرکه خرما سنتی
(0)
(0)
سرکه خرما سنتی 1 کیلویی
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
سرکه خرما سنتی 1 کیلویی
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
7,000 تومان
معرفی سرکه خرما

قیمت سرکه خرما

سرکه خرما از خرمایی مانند پیارم که خشک است و شیره ندارد، یا خرمای ربی (ربیعی) که در مناطق سیستان و بلوچستان به عمل می‌آید و تقریبا به خرمای پیارم شباهت دارد و همچنین خرمایی که محصول مناطق دارای هوای خشک باشد. بدین علت که خرمای به عمل آمده در مناطق مرطوب، به دلیل میزان رطوبت بالا، زود کپک می‌زند. هر چقدر شیرینی خرما بیشتر باشد، زودتر به سرکه تبدیل می‌شود. بنابراین برای تهیه سرک خرما از خرمایی که شیرینی اش کمتر باشد باید به میزان بیشتری استفاده می‌شود.

طعم سرکه خرما

خواص سرکه بسیار زیاد است که البته هر یک از انواع سرکه سیب، سرکه انگور، سرکه خرما و… که با ماده اولیه خاصی تهیه شده اند خواص و فواید متفاوتی دارند. افراد مبتلا به پوسیدگی لثه و نیز کسانی که دارای لثه‌‌‌‌های ضعیف می‌باشند، می‌توانند برای شست و شوی دهان از سرکه خرما رقیق شده با آب طی چندین نوبت در طول روز استفاده نمایند و لثه را با آن ماساژ دهند. این عمل باعث محکم شدن لثه می‌شود.

خواص سرکه خرما

همچنین افرادی که از بوی بد دهان، به دلیل پوسیدگی دندان رنج می‌برند، می‌توانند با انجام این عمل بوی بد دهانشان را تا حدودی از بین ببرند.از جمله خواص دیگر سرکه، تاثیر آن در بهبود و تسکین درد دندان است؛ مصرف سرکه ضمن اینکه به هضم غذا کمک می‌کند، معده را شست و شو داده و ضد عفونی کرده و نیز باکتری‌‌‌‌های مضر را از بین می‌برد. سرکه دارای طبیعت گرم است و نیز ذهن را قوی می‌کند.

از دیگر خواص سرکه خرما می‌توان به این امر اشاره نمود که باعث می‌شود حرکت دودی روده ها منظم شده و تنبلی روده را رفع می‌کند.

نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
آدرس محل فعالیت :
اراک - کیلومتر ده جاده هزاوه
آدرس انبار :
اراک میدان امام حسین (ع)
شماره تماس و ثبت سفارش :
09187626078
instagramwhatsup